Tarczyński vyděsil liberální švédská média, když zopakoval, že Polsko přijme nulový počet muslimů

0

Polský poslanec Dominik Tarczyński je čtenářům Středoevropana dobře znám především z tohoto populárního videa, které si přehrálo už 675 tisíc lidí.

V rozhovoru pro švédský list Nyheter Idag ve svém ostrém kurzu pokračoval. Pro švédské lidi má jasný vzkaz: Vyměňte vládu.

Tarczyński začal vyprávěním o své rodině. Jeho dědeček, Józef Albiński, prý v roce 1945 byl členem podzemní armády bojující proti Sovětům a zůstává pro něj modelem v boji proti komunismu a dalším nepřátelům vlasti.

“Chtěl by, abych za svou zem bojoval, protože on za mě bojoval také,” řekl Tarczyński.

Když mu položili otázku, zda si dovede představit, že by Polsko začalo přijímat muslimské migranty, stejně vášnivě, jako na videu, řekl: “Ne ne ne! Absolutně ne! Znovu nula, miluji svou nulu.” Podle něj by Polsko mělo přijmout přesně nulu muslimských migrantů.

Má ale strach o Švédsko, které zastává zcela rozdílný postoj, než Polsko.

“Mám strach, že tak silná země, jako je Švédsko, ztratí svou sílu kvůli tomu, co se děje na jejích hranicích. Změňte vládu. Naše srdce jsou se švédským lidem, ne se švédskými elitami.” Protože volby ve Švédsku jsou za rohem, Tarczyński doufá, že si Švédi zvolí konzervativní vládu, což jsou jen a pouze Švédští demokraté.

Sám sebe Tarczyński považuje za moderního křižáka: “Bojujeme za křesťanské hodnoty. Jsme křesťané. Nejsme křesťané jen ve jménu. Můžeme být nazýváni moderní křižáci, protože právě probíhá válka. Válka civilizací.”

Komentáře

komentáře