Video: Muže v kukle a s mačetou v ruce odhodilo auto v Birminghamu 15 metrů daleko

0

V poslední době přicházejí z Anglie stále se opakující kriminální případy. Většinou mladí černoši, nebo “Pakistánci”, členové různých gangů, spolu bojují na ulicích velkých měst pomocí nožů, mačet, lahví s kyselinou a někdy i střelných zbraní. Kdyby Středoevropan nechtěl dělat nic jiného, může se věnovat jen černé kronice z Británie, a bude mít každý den celý den co dělat. Tyto příběhy jsou jednoduše stále stejné a je jich moc. Někdy se je dokonce podaří zachytit na videu a tím je to pak zajímavější. Jako v tomto případě.

Na videu natočeném v Birminghamu vidíme trojici mužů v kuklách a s mačetami v rukou, jak někoho pronásledují ulicí. Posledního z nich, prý ve snaze zachránit oběť jejich vražedného běsnění, nabírá v plné rychlosti auto, a muž odlétá asi 15 metrů do dálky.

Dvojice zanechává pronásledování a snaží se svého komplice naložit do únikového auta, ale nemohou s ním hnout. Jeden si sundavá kuklu a je vidět, že se jedná o jihoasijský typ, tedy “Pakistánce”. Černošku, která s nimi na ulici diskutuje, se snaží odehnat, a když zjistí, že svého zraněného komplice nezvednou, odjíždějí.

Policie už v souvislosti s incidentem, ke kterému došlo minulý pátek, zatkla tři lidi.

Komentáře

komentáře