Američanka zavražděná ilegálem byla pro-migrační fanatičkou

0

Středoevropan dnes ráno informoval o americké dívce, kterou zavraždil nelegální migrant. Je neskutečnou a smutnou ironií, že tato dívka za to, aby ilegálové jako on mohli v USA žít, bojovala. A bohužel nejen to. Šla mnohem dál. Nenáviděla vlastní lidi.

Twitter, či každá sociální síť, je jako bumerang, který se na vás vrátí, když to nejmíň chcete, nebo když už s tím nemůžete nic dělat. Lidé si dali práci a prošli twitterový účet zavražděné Mollie Tibbetts a našli ošklivé věci. Například tweet z loňského prosince, ve kterém tato bílá dívka píše “Nenávidím bílé lidi”. Archiv příspěvku je zde. Než Twitter její účet smaže, je zde.

Připomíná to mediálně profláknutý případ německé dívky Marie Ladenburger, která byla zavražděna afgánským migrantem, a přitom šlo o zapálenou levicovou pro-migrační aktivistku. Nebo případ aktivistky Sophie Lösche, kterou zavraždil marocký migrant. Podobné případy se staly i ve Švédsku.

Ten, kdo těmto našim dívkám vymyl mozek, je ten, kdo má na rukou jejich krev. Ti samí lidé jsou totiž odpovědní za to, že k nelegální migraci dochází a je tolerovaná. Mollie, Marie i Sophie byly mladé naivní dívky, které věřily, že páchají dobro. Jejich poslední okamžiky, kdy byl jejich život brán rukama nelegálních migrantů, musely být hrozným, děsivým vystřízlivěním, které však skončilo smrtí.

Komentáře

komentáře