Amerika dlouho hledala tuto ztracenou dívku. Už ji našla. A s ní i jejího vraha

0

Odpůrci nelegální migrace do USA už mají zase v rukách jeden smutný argument. Jeden takový, který žil v Americe nelegálně 4 až 7 let, byl obviněn z vraždy prvního stupně studentky Mollie Tibbetts, která se ztratila na malém městě Brooklyn ve státě Iowa. Po Mollie přitom pátrala celá Amerika a její tvář se každou chvíli objevovala na internetových stránkách velkých médií a na sociálních sítích. Její zmizení na malém městě v americké “divočině”, kde žije více než 90 procent bílých, se jednoduše stalo záhadou.

Policie včera oznámila, že tělo Mollie bylo nalezeno v kukuřičném poli nedaleko místa, kde žila, a z její smrti byl obviněn nelegální imigrant a občan Mexika, Christian Bahena-Rivera.

Podle policie byl poslední, kdo jí 18.července viděl běhat. Ukázaly to bezpečnostní kamery ve městě.

Ilegál přiznal, že ji viděl, a že na ní začal mluvit a chvíli běžel vedle ní a pak za ní. Podle jeho verze se najednou začal bát, že ho udá imigračnímu, a když dívka začala utíkat, pronásledoval jí. Prý se mu zatmělo a dívku zavraždil a pohodil v poli.

Policie se na něj dostala teprve včera a to díky analyzovaným záběrům z kamer a jeho identifikaci.

Ačkoliv ilegál má svou verzi, policie si motivem zatím jistá není. Jisto má jen v tom, že si ji z nějakého důvodu vybral a zavraždil ji.

A zeď na hranici s Mexikem stále nestojí.

Komentáře

komentáře