Trump se na shromáždění v Západní Virginii opět opřel do cenzury sociálních sítí

0

Není to zajímavé, že tzv.populisté, fašisté, rasisté, agenti Kremlu a další lidé s podobně hloupými přívlastky, jsou těmi největšími obránci svobody, zatímco jejich soupeři, kteří o sobě tvrdí, jak bojují za demokracii, jsou největšími zastánci cenzury a zákazů? Vždyť se podívejte na politickou scénu a sledujte, kdo je proti cenzuře a kdo cenzuru schvaluje.

Donald Trump je levicí démonizován jako nový Hitler, přitom je to právě americká levice, která je maximálně nesnášenlivá a netolerantní k opačným názorům, a je to naopak Trump, kdo cenzuru nepodporuje, ale aktivně a tvrdě proti ní vystupuje.

Tak jako včera, respektive dnes, na shromáždění v Západní Virginii, kde opět řekl, že “stojíme proti cenzuře sociálních médií”.

Na krátkém video úryvku je vidět, jak říká:

“Raději bych měl fake news, jako CNN (smích), raději bych měl fake news, než kohokoliv – včetně liberálů, socialistů a kohokoliv – kdo by byl zastaven nebo cenzurován.”

Lidé si podle něj musí zvyknout, že existuje mnoho zdrojů. Nelze vzít jednoho člověka, říct, že se nám nelíbí, co říká, a cenzurovat ho.

Komentáře

komentáře