Video: Migranti v německém Plauen bijí policisty jako malé kluky a ti s tím nejsou schopní nic dělat

0

Město Plauen v Sasku. Policie zatýká mladého muže, dle vizáže neněmeckého původu. Ale na místě jsou další a brzy dojde ke rvačce.

Situace jako tyto končí v USA obvykle minimálně ostrým výpraskem obuškem, či použitím taseru. V horším případě kulkou do těla pachatele. Americká policie se s tím nemazlí, a pokud napadneš muže či ženu zákona, policie nehledí na to, zda jsi černý nebo bílý, dostaneš naloženo.

Německá policie bývá také takto tvrdá, ale většinou jen proti Němcům. Videí, na kterých by německá policie ostře zasahovala proti neněmeckým kriminálníkům je jako šafránu. A ani toto video není výjimkou.

Policisté, kteří mladíka zatkli pro podezření ze sexuálního útoku, a který se nedostavil k soudu, jsou nejprve tvrdí a jednomu z cizinců, který sice mluví německy, ale každý pozná, že to Němec není, zabaví jeho telefon, se kterým je natáčí. Ten se s nimi nejprve začne hádat a pak padne první rána. A pak další. A už se k němu přidává i jeho komplic, který drží druhého policistu v kravatě.

Zadržený mladík mezitím vylézá z auta, a policisté dostávají výprask. Ten po chvíli končí, zadržený mladík se sám vrací do policejního auta, a útočníci si stoupnou opodál jakoby se nic nedělo. Policisté, kteří ještě před chvíli dostávali rány, koukají jako vyorané myši, a nic nenasvědčuje tomu, že by chtěli rváče zatknout, nebo jakkoliv sjednat pořádek.

Podle médií se jednalo o Libyjce, Makedonce a Chorvaty. Byli později zatčeni přivolanými posilami, ale už jsou zase na svobodě.

Komentáře

komentáře