Utrpení bílých farmářů v Jižní Africe je prý konspirační teorie, píší velká americká média

0

Média nám dnes a denně dokazují, že ozvat se za bílé lidi je nepřípustné a ony to nebudou tolerovat. Léta přehlížejí četné a brutální vraždy bílých jihoafrických farmářů, doslova jim nevěnují ani řádek, a o zabavování jejich půdy mluví jako o “pozemkové reformě”. Ale když se včera na obranu jihoafrických bílých ozval Trump, vyrazily do boje, a obvinily ho z šíření konspiračních teorií.

CNN upozorňuje na to, že se Trump vůbec bílých Jihoafričanů jako skupiny zastal. Prý to o něm dost vypovídá. Komunistické vyvlastňování nazývá pozemkovou reformou a píše, že k žádnému rozsáhlému vyvražďování jihoafrických farmářů nedochází.

Mocná americká židovská organizace ADL Trumovo vyjádření označila za “bílé rasistické téma” a vraždění farmářů je podle ní “falešné tvrzení”.

Jen tak mimochodem zde video Julia Malemy, na kterém říká, že zatím bílé zabíjet nechce, ale v budoucnu to vyloučit nemůže.

Také Washington Post označil zabíjení bílých farmářů za konspirační teorii.

Stejně tak jsou vraždy farmářů konspirační teorií pro Huffington Post.

MSNBC to zase nazývá “mýtusem”.

A tak by se dalo pokračovat dál. Možná je tato fotka a stovky dalších takových fotek, které jsou na internetu, včetně videí, konspirační teorií.

Možná jsou tyto statistiky Afri Fora také konspirací.

Možná je dokument Lauren Southern jednou velkou fikcí.

Asi mají ta média pravdu.

Komentáře

komentáře