Farage odmítá druhé referendum o Brexitu: “To není lidové hlasování, to je Sorosovo hlasování”

0

Když demokratické hlasování nedopadne podle představ, opakujeme ho tak dlouho, než podle představ dopadne. Tímto způsobem si globalisté v Británii vyplakali oči kvůli výsledku Brexitu, kdy větší část země rozhodla o vystoupení z EU, a globalisté se s výsledkem odmítali smířit. Proto se Brexit neustále odsouvá a v zemi se nátlakové skupiny snaží o prosazení nového referenda, které lstivě nazývá “hlasem lidu”. Jakoby první referendum hlasem lidu nebylo.

Na obranu Brexitu se do prvních linií politiky vrátil Nigel Farage, který se zapojil do aktivit skupiny Leave Means Leave (Odejít znamená odejít) a snaží se získat 5 milionů liber na kampaň. Podle všeho se to podaří, protože do kasy organizace už proudí stovky tisíc liber.

Proti britským patriotům ale nestojí slabý soupeř. Skupiny People’s Vote a Best for Britain už částkou 800 tisíc liber podpořil George Soros. Je zajímavé, že v jeho případě nikdo nemluví o vměšování, přitom jde o občana USA. Představme si, že by Faragovi poslal peníze Putin. Ale vedle Sorose jsou tu další na něj napojené skupiny, které plánují získat částku ve výši 5,6 milionů liber.

Komentáře

komentáře