Zrada: Britská premiérka v Jižní Africe podpořila vyvlastňování půdy bílým

0

Britská premiérka je na návštěvě Jižní Afriky, kde oznámila svou podporu kroků jihoafrické vlády směřujících k vyvlastnění bílé půdy bez náhrady, pokud to bude učiněno v souladu s právem. Pokud chcete historickou paralelu, soukromý majetek byl po Únoru 1948 v Československu také vyvlastněn podle zákona, ačkoliv šlo o zločin. Theresa May se tak přidává k ostudným postavám britské politiky, jako byl Neville Chamberlain, nebo Tony Blair.

May si v Jižní Africe nejprve zatančila primitivní tanec, který některá světová média označila jako “stylový”. Asi nikdy neviděla české nebo moravské národní tance. Ale při nich by si nejspíš zlomila nohu.

Současné jihoafrické zákony vyvlastnění neumožňují a musí být kvůli tomu změněna Ústava. May k tomu řekla:

“Spojené království už nějaký čas pozemkové reformy (eufemismus pro krádež půdy bílých) podporuje. Pozemkové reformy, které jsou legální, které jsou transparentní, které jsou provedené demokratickým procesem.”

Většina zla moderních dějin byla provedena v souladu se zákonem, který se ušil na míru. Všechny politické procesy v Československu byly podle zákona, proběhly legálně, byly transparentní a lidé končili v uranových dolech přesně tak, jak zákon kázal. Stejně o tom smýšlí i někteří britští politici.

Gerard Batten, šéf strany UKIP, komentáře May odsoudil: “Theresa May říká, že podporuje pozemkovou reformu v Jižní Africe, která je legální. Mnohé země světa podnikly kroky, které jsou ‘legální’, ale to neznamená, že jsou morálně správné.

“Je odsouzeníhodné, že madam May stojí bok po boku s vůdcem země, který provádí tuto rasistickou politiku. Tato vláda nemá žádnou hodnotu, když mluví o ochraně lidských práv, ale dívá se jiným směrem, když naši údajní mezinárodní partneři páchají zlo.

“Bílým farmářům je brána jejich půda, jsou napadáni a vražděni pro jediný důvod, že jsou bílí. Mělo by být povinností mezinárodních vůdců vystoupit proti takové formě etnické čistky, a ne ji obhajovat řečmi o legalitě,” dodal.

Komentáře

komentáře