Britská policie loví Afgánce, který ubodal bývalou partnerku a její matku

0

Britská policie pokračuje v masivním lovu na člověka, kterým je Afgánec podezřelý z brutální vraždy své bývalé partnerky, syrské migrantky, a její matky. Janbaz Tarin měl obě ženy ubodat ve městě Solihull. Oběti byly nalezeny na ulici v kaluži krve poté, co sousedé slyšeli “děsivý křik” a zavolali policii.

Policie podezřelého vyzývá, aby se sám přihlásil a zároveň vyzývá veřejnost, aby, pokud má nějaké informace, je policii předala.

“Pokud je kdokoliv, kdo jej kryje ve smyslu zvrácené věrnosti, ať si uvědomí, že páchá trestný čin a bude potrestán,” říká policie.

Tarin žil v Británii legálně a jeho bývalá partnerka, která se svou početnou rodinou do Británie přišla už před 10 lety, také.

Sousedka vypověděla, co se tu noc stalo:

“Myslela jsem si, že to křičí lišky. Ona skutečně křičela jako pominutá. Bylo tam mnoho křiku a řevu a pak jsem viděla, jak utíká muž. O minutu později odjížděl pryč v dodávce.

“Její matka mi říkala, že teď mají trochu problémy s dívčiným bývalým přítelem. Nedávno se rozešli a on se pořád motal okolo. Několikrát zavolaly policii, ale ta je nebrala vážně.

Komentáře

komentáře