Je Středoevropan nejčtenější zpravodajský web jednoho člověka? Rekordní návštěvnost v srpnu

0

Levicovým webům a multikulturním práskačům na Facebooku navzdory poslední měsíce na Středoevropana přichází stále více čtenářů. Zlomen, a o hodně, byl v srpnu rekord nejen shlédnutí webu za měsíc, ale i návštěvnosti za jeden den. 16.srpna měly stránky celkem 43 814 shlédnutí.

Pokud srovnáme s rekordním červencem, je to vážně zase skok. Přišlo 202 237 unikátních uživatelů, kteří provedli 789 222 shlédnutí webu. Návštěvní masakr.

Slovenští návštěvníci stále tvoří zhruba čtvrtinu návštěvníků stránek, což je super. Téměř 2 procenta přicházejí z Anglie a z Německa. Celou pětinu čtenářů tvoří Pražáci.

Zvyšuje se poměr žen, které dříve tvořily asi třetinu návštěvníků. Nyní je to skoro 39 procent. Věková skupina 25-34 je stále nejmasivnější.

Zveřejněno bylo v srpnu 278 článků a celkově jich nyní na Středoevropanovi je 4210.

I na Facebooku se i přes dvoudenní blokační mlhu daří. Více než 25 tisíc fans, stránky sleduje skoro 27 tisíc lidí. Za poslední 4 týdny se povedlo oslovit téměř 3 miliony lidí a počet přehraných videí dosáhl čísla 2,2 milionů. Jedeme dál. Zdravím Konšpirátory.sk a Manipulátory.cz 🙂 Pravda zvítězí, kluci.

Komentáře

komentáře