Desetiletého berlínského chlapce znásilnil na školním výletě afgánský spolužák a jeho parta

0
Místo činu

Desetiletý kluk z Berlína byl znásilněn třemi žadateli o azyl, kteří s ním chodili do jedné školy, během školního výletu na zámek severně od hlavního města.

K útoku došlo před začátkem letních prázdnin během výletu na Schloss Kröhlendorff, což je izolovaný zámek, kde se oběť a 38 dalších studentů měla oddávat různým venkovním aktivitám.

Chlapec byl spolužáky obtěžován už předtím v den útoku. Jeden desetiletý a dva jedenáctiletí malí satani z Afghanistánu a Sýrie mu před znásilněním měli říct: “Dnes tě ošukáme”.

Když byl večer, dva jedenáctiletí členové gangu, Afgánec a Syřan, chlapce chytili, a desetiletý Afgánec jej pohlavně zneužil a znásilnil. Útok prý viděli další dva, ale nikdo z nich to neoznámil.

Dva týdny poté se chlapec svěřil školnímu sociálnímu pracovníkovi a informace se dostala k rodičům, učitelům a policii. Tři žadatelé o azyl byli okamžitě suspendováni a později i ze školy vyloučeni.

Škola prý má se svými studenty, z nichž většina nejsou Němci, dlouhodobě problémy. Učitelé jsou napadáni a je jim vyhrožováno. Za školou je pravidelně každý sedmý ze studentů.

Desetiletý Afgánec už se prý do normální školy nepodívá a bude pod psychologickým dozorem. Ostatní dva byli umístěni do jiné školy. Školu změnil i napadený chlapec.

Komentáře

komentáře