V Londýně chytili v obchodě zloděje. Zaměstnance postříkal kyselinou

0

Jó Londýn, tam to žije. Zaměstnanci obchodu v Londýně nevědí, zda mohou mluvit o štěstí, že je zloděj chycený při činu nebodl nožem, a jen po nich chrstl kyselinu.

K útoku došlo v relativně bohatší části Londýna západně od centra poblíž Notting Hill. Zaměstnanci obchodu ve Westbourne Grove měli chytit při činu zloděje. Londýnští zloději jsou ale jiná liga. Místo aby se vytrhl, nebo v nejhorším profackoval ven, vytáhl láhev s kyselinou a tři zaměstnance s ní postříkal. Evidentně mu to pomohlo, protože napadení v tu chvíli přestali řešit jeho, a začali se starat o to kyselinu na svém těle co nejrychleji a co nejvíc zředit s vodou.

Přivolaní záchranáři dva z nich ošetřili na místě, jeden byl odvezen do nemocnice. Zranění naštěstí nejsou život ohrožující. Pachatel unikl.

Ministr vnitra už předtím v reakci na obrovskou zločinnost v Londýně vyhlásil, že pravomoci policie “zastavit a prohledat” podezřelé osoby budou navýšeny. Problém bude mít každý, u koho bude nalezena kyselina, a nebude to moci rozumně vysvětlit. Stejně tak budou mít problém lidé s laserovými ukazovátky a drony.

Štastný multikulturní policejní Londýn.

Komentáře

komentáře