Herec v divadle na Broadwayi zaútočil na Trumpova příznivce

0

Divadelní představení Disneyho Ledového království narušil jeden z herců, Timothy Hughes, který na politickou agitaci jednoho z diváků zareagoval hrubě a neurvale a vytrhl mu z rukou transparent Trump 2020.

Je otázkou, proč divák ke konci představení transparent s nápisem podporujícím prezidentskou volbu Trumpa v roce 2020 vytáhl, ale to už je prostě Amerika. Propagace všeho vždy a všude. K Americe to jednoduše patří. Ale část Američanů, těch levicově orientovaných, a hlavně těch nových Američanů, kteří nedávno přešli Rio Grande, nebo to udělali jejich rodiče, si myslí, že k Americe nepatří prezident Trump. Ameriku obracejí vzhůru nohama a tvrdí, že tak, jak si Ameriku představují oni, že to je pravá Amerika, a bílá Amerika, která před nimi existovala 400 let, žádnou Amerikou není.

A tito lidé jsou natolik fanatičtí, že bez okolků sahají k násilí a ve svém svatém nadšení jsou přesvědčeni, že jsou v právu. Konečně média je ani nekritizují, naopak jejich příběh podávají tak, aby s ním čtenář nebo divák sympatizoval. Pak si také můžeme přečíst vyjádření samotného herce, které to celé perfektně podtrhuje.

“Co to říká o naší zemi a politice, když muž na dnešní show cítil potřebu protestovat s pro-Trumpovskou vlajkou? Jak děsivé to je, když poselství naší show o lásce, přijímání a diverzitě se stalo opozicí podpoře Trumpa? Stát před oponou je výraz díku mezi herci a diváky, konečné spojení k ukončení sdíleného zážitku. Neomluvím se za to, jak jsem zareagoval na muže bez respektu snažícího se narušit tento moment s politováníhodným politickým výstupem. Ne na naši show! Ne před mými krásnými, rozmanitými, talentovanými herci.”

Kdo ještě nepochopil, že boj s levicí, boj se zástupy Timothy Hughesů na všech frontách, je bojem za přežití celé evropské civilizace, které hrozí umrznutí v ledovém království krásných, rozmanitých a talentovaných, jak se vzpupně nazývají, ten nepochopil nic.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

What does it say about our country and politics when a man at the show tonight felt the need to protest Disney’s Frozen on Broadway with a pro Trump flag?? How frightening is it that our show’s messages of love, acceptance, and diversity have become the opposition to supporting Trump? The curtain call is a thank you between actors and audience, a final connection to end a shared experience. I will not apologize for how I responded to the disrespectful man trying to interrupt this moment with a pathetic political platform. Not at our show! Not in front of my beautiful, diverse, talented cast at @frozenbroadway. I appreciate everyone’s support. #resist #lovewins #lovetrumpshate

Příspěvek sdílený Timothy Hughes (@timothyrhughes),

Komentáře

komentáře