Twitter definitivně smazal účet Alexe Jonese

0
Jones konfrontuje šéfa Twitteru, Jacka Dorseyho

Twitter zůstával jedinou sociální sítí, která po koordinovaném výmazu účtů Alexe Jonese technologickými giganty, nechávala Jonese žít. Po včerejšku je vše jinak. Jones během slyšení v Senátu před budovou přímo konfrontoval šéfa Twitteru kvůli masivní cenzuře pravičáků na této síti, a ten se mu jednoduše pomstil.

Falešní pravičáci vám budou tvrdit a tvrdí, že Twitter, či Facebook, si jako soukromé společnosti mohou dělat co chtějí. Pokud si jako majitel restaurace dáte na dveře ceduli, že neobsluhujete černochy, budou první, kdo vás nahlásí policii za rasovou diskriminaci. Ale jakmile jde o velké technologické korporace, zaklínají se volným trhem. Vtipné je, že jakmile jde o šikanu pravičáků, o právech soukromých společností dělat si co chtějí mluví i levičáci.

Ale Twitter už jednoduše není jen nějaká společnost. Je to monopol. Pokud vás jako černocha neobslouží v nějaké restauraci, najde se sto jiných, kde si vaše peníze rádi vezmou. Ale pokud vás odstřihnou od Twitteru, jiná alternativa není. Nelze jít jinam.

Alex Jones poukazuje na cenzuru politicky nekorektních lidí, kterou Twitter vytrvale prosazuje. A protože svou pravdu křičel přímo Jacku Dorseymu do ucha, Dorsey jednoduše vydal příkaz, a Jones byl vymazán. Ten nejdokonalejší příklad cenzury a zneužití moci.

Protože cenzuru už dávno nemusí provádět jen stát. Právě že obrovské korporace se svou mocí a vlivem na naše životy stát v mnohem směrech již zastupují. Pokud se proti vám spiknou, což se děje, jste vymazán. A to doslova.

Komentáře

komentáře