Transgender v ženské věznici sexuálně napadal vězeňkyně, tak ho přesunuli na mužské oddělení

0

Narodil se jako David Thompson, ale teď si říká Karen White a tvrdí, že je žena. Kvůli několika znásilněním a sexuálnímu obtěžování dítěte skončil ve vězení, ale šílení Britové ho umístili do ženské věznice. Tam stihl během několika dní napadnout několik vězeňkyň a tak se někomu rozsvítilo a dali ho mezi muže.

Vězeňská služba se omluvila, že Thompsonovi nedokázala zabránit v útocích. Soud ho uznal vinným za útok na dvě vězeňkyně a nařídil vznést další obvinění kvůli dalším útokům.

Thompson, nyní úředně Karen White, má rejstřík plný sexuálního násilí. Proti ženám. Stejně se choval i ve věznici. Report jeho chování (protokol ho bizarně označuje jako jí), zmiňuje například toto:

“Obžalovaná stála blízko další vězeňkyně, dotýkala se její ruky a mrkala na ní. Její (sic!) penis byl ztopořený a lezl jí z kalhot.”

Jde o vážně bizarní slovník britského newspeaku, který je přesvědčen o tom, že žena může mít penis.

Poté, co vězeňkyně jeho chování ohlásily, Thompson, nyní White, byl přesunut do mužské věznice, kam patří.

Podle deníku Sun, který zpovídal jeho přátele, navíc prý Thompson ani žádný transgender není. Jen vystupuje v travesty show a to, že je žena i úředně, tak k tomu stačilo, že se tak Thompson sám identifikoval.

Kdy asi tato progrese přijde i do České republiky? Bude nás stát nutit, abychom přijali ideu, že ženy mohou mít penis? Pod trestem, řekněme, 10 let ve vězení? Vždyť v té moderní cizině už odmítání žen s penisem je měřeno jako zločin z nenávisti.

Komentáře

komentáře