Trump si udělal legraci z Obamova projevu o nacistech

0

Bývalý prezident Obama, který nikdy nedokázal jasně pojmenovat fakt, že Islámský stát vychází z islámu, se pustil do prezidenta Trumpa kvůli jeho rok starému vyjádření, že během nepokojů v Charlottesville byly na vině obě strany.

To je totiž něco, co levice odmítá připustit. Její narativ, že ti napravo jsou extremisté, a ti nalevo jsou aktivisté, je známý po celém světě. Když levičáci a černí militanti v Charlottesville útočili na shromážděné bílé Američany vším možným, podle médií šlo o pokojný protest. Když se bílí bránili, šlo o skandální násilí. Když se jeden běloch ocitl v autě v ulici plné těchto aktivistů, zpanikařil, a vjel vozem do jejich davu, přičemž jednu z nich usmrtil. A levice ve svatém zápalu požaduje, aby násilí jejich militantů zůstalo zapomenuto a bílí demonstranti byli odsouzeni jako největší zlo.

A na této vlně se svezl Obama, když ve svém nejnovějším projevu vznesl řečnickou otázku “jak těžké je říct, že nacisté jsou zlí”.

Těžké to asi není, a Trump se toho nelekl. Ale ke vzteku Obamů a dalších řekl, že zlé jsou obě strany. Jak “nacisté”, tak i militantní levičáci.

Každopádně se Trumpa na Obamův projev ptali a Trump řekl, že se omlouvá, že se sice díval, ale usnul. A mimoděk dodal, že Obama je na usínání velice dobrý.

Komentáře

komentáře