Syrský migrant mu zabil syna. Stěžoval si a Antifa mu za to vynadala do nacistů

0

Před rokem mu syrský migrant ve společnosti svých tří dalších přátel zabil syna. Zjevně bez vážnějšího důvodu na něj zaútočili a po zasažení čtyřmi ranami tehdy třicetiletý Markus Hempel upadl hlavou na chodník a po několika hodinách zemřel. Jeho otec tvrdí, že snad mělo jít o hádku kvůli psovi, který je v islámu považován za nečisté zvíře, ale Markusovi ani nepatřil. Každopádně Markus je mrtvý a prokuratura mluví o tom, že Syřan možná “útočil v sebeobraně” kvůli údajným Markusovým xenofobním narážkám.

Otec Markuse o své zkušenosti promluvil tuto sobotu na demonstraci, kde si stěžoval na práci prokuratury a požadoval pro svého syna spravedlnost.

Ale na demonstraci byli přítomni i tzv.antifašisté. Jeho smutný projev o smrti svého syna způsobené migrantem, co do Německa přišel v roce 2015, odměnili pískotem a výkřiky, že je nacista.

Otec Markuse nebyl jediný, kdo ten den mluvil. Celá akce byla věnována obětem imigrantů v Evropě. A bavorská policie levičákům umožnila, aby tuto pietu narušili, a oběti poplivali svým jedem.

Komentáře

komentáře