Běžní Britové chválí Babiše za jeho pevný postoj ve věci odmítání syrských běženců

0

Česká levice a kosmopolitní politici rozjeli vyděračskou kampaň, která má hrát na naše city. Kdo prý dokáže odmítnout děti – sirotky, je ta nejodpornější zrůda. Premiér Babiš, který se jasně vyjádřil, že nepřijme ani jednoho z nich, protože máme dost svých sirotků, o které se musíme starat, se teď pro ně stal ztělesněním zla. Ale pro koho vlastně?

Pro pidi strany, které měly co dělat, aby se dostaly do Parlamentu? Pro ukřičené aktivisty, které je sice hodně slyšet, ale reálně za nimi nikdo nestojí? Pro vyhořelé politiky, kteří si teď hrají na morální, ale v duchu se modlí jen ať žádní Syřané nechodí?

Středoevropan znovu opakuje, že ať už jde ze strany Babiše o upřímný krok, nebo populismus, díky za to. Syřané, ani ti nejmenší, nesmí do ČR projít. Pokud dnes pustíme 50 dětí, jaké argumenty budeme mít na to odmítnout příště 500. A příště 5000? Žádné. Proto je třeba být nekompromisní už od začátku. A takoví Britové, kteří se se svou zemí už pomalu loučí, nám Babiše závidí. Stačí se podívat do diskusí pod články.

Londýnská redakce konzervativního webu Breitbart dala článku titulek “Mám odpovědnost k našim vlastním sirotkům”. A diskuse pod článkem je bohatá.

“Sirotci s vousy, bezpochyby,” píše někdo. Další spekuluje, že národy, které čelily nacismu a komunismu, jsou nyní ty, které si muslimské migranty odmítají k sobě pustit právě kvůli svým zkušenostem, které západním národům chybí.

Někdo se pozastavuje nad tím, že se premiér země zastává vlastních lidí, což v Británii neznají.

“Kupuji Kozel a Plzeňské pivo. Kupujte tolik českého zboží, kolik můžete, ať podpoříte Čechy,” píše další. “Nepolevujte, máte pravdu,” zní další názor.

“Pokud Češi přijmou jen jednoho, ten proud už se nikdy nezastaví,” píše jedna uživatelka.

“Další skutečný politik, který se stará o své lidi!!!! Ne jako ti komunističtí degeneráti, které máme v západní Evropě,” zní další názor.

A tak dále, a tak dále. A názory Čechů jsou podobné. Jen ty britské mají větší váhu, protože oni své zkušenosti s migranty už mají.

Komentáře

komentáře