Domů Pevnost Evropa Studenta zbavili na univerzitě všech funkcí za tvrzení, že “ženy nemají penisy”

Studenta zbavili na univerzitě všech funkcí za tvrzení, že “ženy nemají penisy”

0

Kluci se rodí s penisem, dívky s vagínou. To ví každý. Ale genderoví psychopati přející si jiný svět vás chtějí přeprogramovat, abyste tento fakt pustili z hlavy. Podle nich je totiž gender sociální konstrukt, a každý má takové pohlaví, jaké zrovna ve čtvrtek v 7 hodin ráno chce mít. Proto je pro ně absolutní ideozločin, pokud na fakt, že ženy penisy nemají, poukážete, a díky své silné pozici ve vysokoškolských institucích, kterou si vydobyli během dlouhého pochodu institucemi, vás, jako kacíře jejich náboženství zničí.

Student Angelos Sofocleous z univerzity v Durhamu není první a jistě ani ne poslední, koho genderová mafie připravila o kariéru. Poté, co sdílel článek webu Spectator s titulkem “Je zločinem říct, že ženy nemají penisy?”, na něj genderové kladivo dopadlo takřka okamžitě.

Nejprve byl zbaven funkce prezidenta ve skupině Humanist Student, která prý bojuje mezi vysokoškolskými studenty za svobodu slova. Nejedná se o vtip. Pak musel odejít z pozice šéfredaktora studentského listu Durham Bubble. A aby pranýřování nebylo málo, přišel i o své místo v univerzitním žurnálu Critique.

Pro Angelose, jako domnělého transfóba, neměli tito progresivní a lidské lásky plní študáci žádné slitování.

Pamatujete si doby, kdy nám tvrdili, že chtějí jen náš respekt?

Komentáře

komentáře