Video: Syrský “sirotek” napadá v Německu svého spolužáka

0

Pokud by jen jeden z oněch padesáti fiktivních sirotků, které nám sem chce levice a kosmopolité za každou cenu dostat, při svém pobytu zde ublížil nějakému Čechovi, tak nám jejich import sem jednoduše za to nestojí. A zkušenost z Německa ukazuje, že k problémům dochází a to často.

Není bez důvodu, že tak rostou preference AfD a na východě Německa jde o nejsilnější stranu. Není bez důvodu, že lidé vášnivě demonstrují a chtějí mít od migrantů pokoj. K frustraci přispívají každodenní zkušenosti i podobná videa, jako toto, která se objevují na sociálních sítích a která velká média úspěšně ignorují.

Ve městě Hammeln ležící v Dolním Sasku, napadl mladý Syřan, zřejmě také nějaký “sirotek”, svého německého spolužáka. Podle videa se zdá, že šlo o plánované napadení, a zbitý mladík jako evidentně “slabší kus” se stal terčem šikany ze strany tohoto cizince.

Velká německá ani česká média o tom nepíší. Nečteme nic o “lovu na Němce”, nenávisti a podobně. O nenávisti budeme číst teprve tehdy, až mladí Němci v Hammelnu vyjdou do ulic a budou za svého napadeného soukmenovce demonstrovat. Pak se možná zmíní i falešná “česká” média.

Komentáře

komentáře