Orbán: Evropa potřebuje změnu, nebo se naše města a země změní k nepoznání

0

Volby do Evropského parlamentu v příštím roce by měly přinést změnu v komunitní politice. V rozhovoru pro rádio Kossuth to v pátek řekl maďarský premiér Viktor Orbán, a varoval, že “bitva mezi pro-migračními a proti-migračními europoslanci ještě nebyla rozhodnuta”.

Podle Orbána má dnes pro-migrační frakce v Evropském parlamentu i v Evropské komisi většinu a představuje ohrožení demokracie, protože reprezentuje něco, co Evropané nechtějí.

Evropané prý chtějí vůdce, kteří jasně řeknou, zda migraci považují za dobrou nebo špatnou. A aby nenechal nikoho na pochybách, kde stojí sám, řekl:

“Migrace je špatná, protože jde ve skutečnosti o výměnu populace.”

“Rodí se stále méně a méně Evropanů, a stále víc a víc cizinců je importováno místo nich. To změní naši kulturu a za rok za dva nepoznáme naše vesnice, město, nebo vlastní zemi nebo kontinent,” varuje Orbán.

Zatímco EU se podle něj snaží demografické problémy řešit “importem lidí z Afriky nebo Asie”, Maďarsko “potřebuje Maďary”. Také jasně dodal, že aby bylo více děti, je k tomu třeba rodin, a rodina potřebuje matku a otce – ženu a muže.

Orbán už se nemůže dočkat na výsledek voleb do EP v příštím roce, po kterých snad odejdou lidé, jako komisař pro migraci Avramopoulos, který říká, že migrace je dobrá a měla by pokračovat, a nebo komisařka Mogherini, která spustila procedury vedoucí k “potrestání” Maďarska za ochranu svých hranic.

Orbán není ani přítelem OSN, protože podle něj odráží postoje “většiny zemí, odkud migranti přicházejí” a ve které jsou “původní Evropané v menšině”.

Komentáře

komentáře