Kanye West v televizní show promluvil o tom, jak je liberálními médii šikanován pro svou podporu Trumpa

0

Černý americký zpěvák Kanye West se na konci televizní show Saturday Night Live během svého vystoupení rozhodl promluvit o Trumpovi a dalších věcech, které ho pálí.

Poté, co zazpíval svou píseň “Ghost Town”, West, který měl na hlavě klasickou červenou čepici Make America Great Again, řekl, že ho kvůli čepici v zákulisí šikanovali.

“V zákulisí mě šikanovali. Řekli, abych dovnitř s touto čepicí nechodil. Šikanovali mě v zákulisí. Šikanovali mě! A pak mi řekli, že jsem na lodi, která se potápí. Chcete vidět loď, která se potápí? Okay, budu vás teď poslouchat – nebo si vezmu svou Supermanskou čepici, protože to znamená, že mi nemůžete říkat, co mám dělat. Následujte své srdce a přestaňte následovat svou mysl. Tak nás kontrolují. To je jak jsme naprogramovaní. Pokud chcete, aby se svět pohnul dopředu, zkuste lásku.”

Pak se otočil k lidem za ním: “Díky vám všem, že jste mi dali tento prostor. Vím, že někteří z vás nebudou souhlasit, a že po tom muži půjdete. A nemyslím si, že je to pro něco dobré. Myslím, že vesmír má rovnováhu. Devadesát procent médií je levicových.”

A pokračoval: “90 procent televizí, Los Angeles, New Yorku, spisovatelů, raperů, hudebníků. A tak je lehké, aby se zdálo, že je to jednostranné.”

Show byla před Westovým vystoupením zaměřená na vtipy o Trumpovi a jeho vládě. Prakticky celá show se točila okolo útoků proti americkým republikánům a pravici. A West si to nechtěl nechat líbit.

West i jeho žena Kim Kardashian jsou Trumpovými přáteli. Jedněmi z mála v showbusinessu, a čelí kvůli tomu silnému tlaku ze strany svých levicových kolegů a establishmentu.

Komentáře

komentáře