Švédský soud poslal seniorku do vězení za kritiku islámu

0

Vedle justiční vraždy není snad větším zločinem státu, než když vás pošle za projevení vašeho názoru do vězení. A právě to se stalo ve Švédsku, které se dlouhá léta chvástalo svou liberálností.

Středoevropan v březnu informoval o případu švédské seniorky, která byla stíhána za projev, který učinila na Facebooku. Kritizovala islám a napsala, že kvůli migraci ve Švédsku klesne průměrně IQ. Což se konečně v celé Skandinávii děje.

Obvodní soud seniorku v březnu osvobodil, ale soud vyšší instance rozsudek zvrátil a vynesl vlastní, ze kterého jde hrůza.

“Je vinna ze zločinného úmyslu proti lidem s muslimskou vírou.” Takový rozsudek ženě, která byla v roce 2016 zbita gangem uprchlíků do bezvědomí a denně musela sledovat, jak se její země mění. Když pak v zoufalství nad tím, že s tím nikdo nic nedělá, napsala na Facebook pár vět, stát, který nikdy nedopadl ty, kteří ji zbili, dopadl svou silou alespoň na ní.

Žena, které je 65 let, byla odsouzena na tři měsíce vězení.

“Bojím se,” svěřila se žena, která už tak žije dva roky v každodenním strachu z cizinců, médiím.

“Tak moc se bojím, a není nic, co bych mohla udělat. Budu ve vězení se zločinci? Mám revma a těžké deprese a přijdu o byt,” dodává.

Rudý švédský státe, hanba ti!

Komentáře

komentáře