Šestileté děti v Británii dostávají za úkol psát zamilované gay dopisy

0

Video původně nahrané na facebookovou stránku BBC Manchester ukazuje mladé děti na základní škole Bewsey Lodge, jak dostávají úkol napsat zamilovaný dopis od “prince Henryho” jeho sluhovi “Thomasovi”, kdy instrukce zní: “Vysvětlíte Thomasovi, proč je skvělý nápad, aby si vás vzal.”

“Tato škola učí děti o LGBT vztazích od útlého věku,” stojí na videu v titulcích. “Třída šestiletých se učí o gay manželství. V této pohádce si princ chce vzít svého sluhu. A děti píší zamilovaný dopis.”

Učitelka jménem Sarah Hopson BBC říká, že děti “vstoupí do toho světa a objeví diverzitu okolo nich, a objeví to v mladém věku.”

Vysvětluje, že “čím víc to přijmou v tomto věku, nebudou to muset řešit později”, protože prý děti budou diverzitu kolem nich přijímat tak jako tak.

Sociálně inženýrující učitelka dále vysvětluje:

“Také učíme o rasismu, extremismu a náboženství a ta samá filozofie prochází vším ostatním. Vyzývám každého, kdo pochybuje o síle toho, co se snažíme dělat okolo LGBT+, aby přišel a s některými našimi malými lidmi si promluvil. Mohou vám vyprávět o respektu a jak je fajn nosit sukni, pokud jste kluk, nebo jak je skvělé mít dva táty nebo dvě mámy, pokud jste milováni, a že není nic jako chlapecká nebo holčičí věc.”

Chudáci děti, které si učitelka přetváří podle svých neomarxistických teorií.

Komentáře

komentáře