Tommy Robinson se chce soudit se lživými médii, které upravily jeho slova

0

Tommy Robinson slíbil, že se bude soudit se Sky News. Tato stanice zveřejnila titulek s tím, že Tommy měl říct, že je mu jedno, zda vyvolá strach z muslimů. Tommy tvrdí, že stanice zcela překroutila jeho slova.

“Titulek obletěl svět a říká, že Tommymu Robinsonovi je jedno, zda vyvolá strach z muslimů,” poukazuje Tommy na nedávnou práci stanice Sky News.

“Hodně lidí se mě ptalo, proč jsem si se Sky News sedl. Sedl jsem si se Sky News, abych je odhalil. Věděl jsem, co udělají, dělají mi to celé roky. Ale chtěl jsem, abyste to vy, veřejnost, viděli.”

Tommy upozorňuje, že v záznamu, který Sky News odvysílala, není otázka, na kterou Tommy odpovídá, přehrána tak, jak byla položena, ale je nahraná zvlášť.

“Nahraný hlas vede veřejnost k tomu, že jsme byl tázán na můj názor na vyvolávání strachu z muslimů, a pak je záznam ustřižen a zazní moje odpověď na úplně jinou otázku, která je zcela mimo kontext. A tak to vypadá, že odpovídám na to, co se nahraný hlas ptá. A je slyšet, jak říkám, že je mi jedno, zda to vyvolá strach, pokud to zabrání znásilnění malých dětí.”

“Ve skutečnosti jsme mluvili o vzdělávacím videu, které je šířeno na školách v Holandsku, aby mladé dívky vzdělalo o manipulacích, které se vůči nim v Holandsku muslimští muži dopouštějí. Mluvili jsme o videu, ne o mně, nebo mých názorech. A já řekl, že je mi jedno, jestli to (video) vyvolá strach.

“Kvůli tomu, jak to sestřihali, a když se pak podíváte na jejich titulek, kde píší, že je mi jedno, zda já vyvolám strach, ačkoliv jsem mluvil ne o sobě, ale o videu, které může vyvolat strach. Vyměnili dvě slova, odebrali písmena z obou slov, což zcela mění kontext toho, co jsem řekl. Pak to vypadá, jako bych mluvil o mých názorech, což jsem neudělal. Jsou to fake news.”

Tommy následně prozradí, že si celou konverzaci tajně nahrával.

“Myslí si, že vy, veřejnost, jste tak hloupí, že mohou lhát, manipulovat a měnit každý příběh, který chtějí, abyste o některých lidech a jejich názorech uvažovali určitým způsobem,” uzavírá Tommy.

Komentáře

komentáře