SPD v Praze zrušila svou předvolební akci kvůli levičákům

0
Kvůli této hrstce levičáků dnes SPD zrušila svou akci. Foceno v 17:10

SPD v Praze v posledních dnech čelí nátlaku ze strany levicových radikálů, a odmítá se mu postavit čelem. Poté, co levice hrozila útokem na předvolební tramvaj ale nestalo se nic, se její pozornost přemístila k dnešnímu setkání SPD v Praze na Náměstí míru s událostí Veselice bez Nacionalismu.

Zatímco o akci SPD projevilo na Facebooku zájem asi 1000 lidí, na rudou veselici, na které má vystoupit Vladimír 518 a Kato z Prago Union, se podle Facebooku chystá skoro 6000 lidí. Ač je v tuto chvíli na Náměstí míru levičáků jen hrstka, virtuální počty SPD vyděsily, a ta svou akci z obavy z “tisíců fašistů”, jak levičáky nazvala, zrušila.

A to je ostuda. Prohlášení ve znění “Dnešní akce se z důvodů obavy o bezpečnost ruší !!!!! Na náměstí má dorazit tisíce fašistů z Antify. Nemůžeme riskovat. Děkujeme za pochopení.” není ničím jiným, než projevem slabosti. Člověku je z toho až smutno. Pro skutečného nacionalistu měla být přítomnost názorových odpůrců výzvou pro svou věc snést i rány. Ačkoliv upřímně, policie by střet obou táborů beztak nepřipustila. A na náměstí a v jeho okolí přítomna v dostatečném počtu je.

Pokud měli organizátoři z SPD strach, měli požádat policii o asistenci. Pokud by policie asistenci odmítla, měli požádat o pomoc veřejnost. V Praze je dost protikomunisticky založených lidí, kteří by takové voláni vyslechli. Takhle si levice připsala laciné vítězství a SPD se bohužel projevila jako strana, která není ochotná jít do tvrdých střetů.

Zůstane od teď SPD ve svých sekretariátech pokaždé, když levičáci udělají na internetu bubu?

Komentáře

komentáře