Britka vyjádřila ve třídě na vysoké podporu Tommymu Robinsonovi. Učitelka jí vyrazila

0

Sedmnáctiletá britská dívka odešla z přípravky na vysokou po první hodině poté, co dostala “poslední varování” kvůli své podpoře Tommyho Robinsona.

Když se na první hodině studenti začali bavit o politice, a většina se projevila jako levičáci, Alissa se svěřila, že ona sama je spíše víc vpravo. Na otázku, kdo je její oblíbená osoba, odpověděla, že Robinson. Řekla, že se jí líbí, co dělá pro Anglii, a že sleduje vše, co dělá. A že si myslí, že je spasitel.

V tu chvíli jí prý učitelka řekla: “Odejdi, nechceme lidi s tvými názory”.

Ačkoliv škola samotná se nijak oficiálně nevyjádřila, Alissa se do kurzu, který ji měl na vysokou školu připravit, už vrátit nechce kvůli nepřátelskému prostředí, které ji tam učitelka vytvořila.

Připomíná to školní prostředí v Československu po Únoru 1948, kdy učitelé i žáci jednomyslně pronásledovali nepřátele socialismu, třídní nepřátele, či všechny, které nenáviděli. Levicové ideologie mají vždy stejný průběh – šikana lidí s opačnými názory, jejich bojkot a vytlačení na okraj společnosti, a když to podmínky umožní, tak převýchova ve vězení nebo v pracovních táborech. Nenechme si namluvit, že dnešní levičáci jsou jiní, než ti v minulém století. Je to stále ta stejná banda živená falešným kultem rovnostářství apelující na neschopné, nenávistné lidi.

Komentáře

komentáře