Ve Francii s příchodem migrantů ze zaostalých zemí bují otrokářství

0

To, že bílí lidé hráli v zotročování jiných lidi v historii větší roli, je jeden z největších mýtů. Bylo to přesně naopak. Byli jak jeho velkými oběťmi, tak i nakonec ti, kdo s otrokářstvím první skončili a aktivně proti němu vystupovali. V některých zemích však tato praktika existuje dál. A s tím, jak dochází k migraci z těchto zemí do Evropy, vrací se do Evropy i otrokářství.

Televizní reportáž zachytila situaci z Paříže, kde v parcích bují prostituce ze strany stovek afrických dívek. Jak reportáž vysvětluje, tyto dívky jsou ve skutečnosti otrokyně bez svobodné vůle.

Než jsou tyto většinou Nigerijky dovezeny do Evropy, musejí složit přísahu, která je na bázi voodoo, kterému Nigerijci říkají Juju. Dívky jsou uloženy do rakve a je jim vysvětleno, že pokud přísahu poruší, do té rakve se vrátí. Ve Francii, či jinde v Evropě, se pak skrz síť nigerijských pasáků dostávají do nikde nekončící spirály obchodu s jejich vlastním tělem, kdy musejí většinu výdělku odevzdat a o nějakém svobodném životě se jim může jen zdát.

Policie s tím prý nemůže nic dělat, protože dívky se ze strachu bojí mluvit, a jejich pasáci je často vozí po Evropě z místa na místo. Navíc prý zásoby nových nigerijských prostitutek jsou nevyčerpatelné. Nigérie je jeden z populačně nejrychleji rostoucích států. Jakmile se prý policii podaří rozbít jednu síť, její místo hned nahradí druhá.

Západní Evropa se velice rychle mění z vyspělé země v zemi zaostalou. Dejme tomu ještě pár let. My se tu ale zatím dobře opevněme a braňme se jak vnější hrozbě, tak i domácí páté koloně – kosmopolitním a levicovým silám. Následující záběry se nikdy nesmí stát běžnými v zemi mezi Krkonošemi a Šumavou.

Komentáře

komentáře