Sorosova Open Society definitivně opustila Maďarsko a už je v Berlíně

0

Myslí Evropanů manipulující Sorosova nadace Open Society(OSF) dokončila svůj přesun z Budapešti do Berlína poté, co o její činnost většina Maďarů neprojevila zájem, a vláda premiéra Orbána ji vytvořila nepřátelské prostředí. Nadace je nyní v Německu, kde se ji bude dařit mnohem lépe, a proto zde dokonce téměř zdvojnásobila počet svých zaměstnanců.

“Jsme potěšeni, že naše berlínská pobočka bude společně s Londýnem, New Yorkem a Washingtonem přední kanceláří naší nadace,” řekl jeden z ředitelů OSF, Goran Buldioski.

Vyjádřil se i k opatřením, které maďarská vláda po získání mandátu od svého lidu, proti krajně levicovým neziskovkám podnikla:

“Represivní politické klima v Maďarsku učinilo nemožným tam pracovat bezpečně a efektivně. Ale dalo nám to velkou příležitost pokračovat a rozšířit naši práci z našeho nového domova v Berlíně.”

Středoevropan vyjadřuje Německu upřímnou lítost. Už tak má tato země dost svých problémů a nyní ji přibyl další. Šance, že by se Německo Sorosovy bandy dokázalo zbavit tak, jako Maďarsko, jsou však mizivé.

Komentáře

komentáře