Britští armádní kadeti se vyfotili s Tommym, muslimové spustili poplach, kadetům hrozí trest

0

Britští policisté se fotí se zahalenými muslimy, během pochodů homosexuálů nosí duhové vlajky a směšně tančí, a britská armáda vysílá jedno propagační video o diverzitě za druhým. Když se ale britští vojenští kadeti vyfotí s patriotem Tommy Robinsonem a muslimové se začnou vztekat, úřední mašinérie je okamžitě spuštěna a vojákům hrozí kázeňský postih s nejistým výsledkem.

Tommy si včera na Facebooku změnil profilovou fotku. Je na ní spolu s 24 vojenskými kadety britské armády, bílými kluky, krémem impéria. Někde na sebe narazili a Tommy se s nimi vyfotil. Voják totiž, na rozdíl od policajta, který je ochráncem systému, je ochráncem vlasti. Patriotismus je u vojáků, na rozdíl od policistů, automatický. Kdo je ochoten položit za vlast život, musí mít k vlasti silný vztah. A proto se u příslušníků britské armády dá kladný vztah k Tommymu čekat.

Armádní vedení, ač může být také tvořené patrioty, má ale svoje kariéry vázané na establishment. A ten je v Británii rudý, kosmpopolitní a skrznaskrz špatný.

No a už se ozvala britská Muslimská rada se stížností. A reakce armády přišla okamžitě. Vyplývá z ní zcela zřetelně, že vojáci na fotografii zachycení budou potrestáni. Trest může být jakýkoliv a pokud budou muslimští kluci tlačit na pilu, vojáci dovojákovali. Patriotismus se totiž v komunistické Británii nenosí.

Komentáře

komentáře