Dvě ženy, co se účastnily pro migrační demo ve Francii, napadeny a oloupeny mladíky

0

Kdyby hloupost nadnášela, většina tzv. aktivistů by už vyletěla do vesmíru. Platí to i o dvou ženách, které se o víkendu ve francouzském Montpellier účastnily demonstrace na podporu invazní lodě ze Středozemního moře Aquarius. Když ženy demonstraci opustily, byly napadeny migrantskými mladíky, a jedna přišla o zlatý řetízek.

Celý incident viděl místní obchodník, který se svým dvanáctiletým synem projížděl na motocyklu.

“Slyšel jsem ženský křik a viděl dvě dámy ve věku 50 až 60 let, jak utíkají před třemi mladíky. Ti mezitím začali utíkat také, poté, co jedné z nich ukradli zlatý řetízek.”

Muž se rozhodl jít po nich.

“Nechal jsem syna, aby u těch dvou žen zůstal, a já šel po těch třech. Dva policisté, kteří honičku viděli, zasáhli právě ve chvíli, kdy jsem dva chytl.”

A tak s policisty dávajícími pouta dvěma chyceným mladíkům muž pokračoval v honbě za posledním grázlem.

“Dohnal jsem ho na ulici Alexandra Cabanela, zablokoval ho kolem od motorky, skočil na něj, zkroutil mu ruku a donutil ho vyplivnout řetízek, který schovával v puse,” přiznal muž. Pak jsem ho předal policistům a dojel za oběma ženami, u kterých byl můj syn, a předal jim řetízek. Poděkovaly mi a já jim řekl, že jsem splnil svou občanskou povinnost, abych ukázal příklad svému synovi.”

Těžko říct, co se oběma ženám nyní honí hlavou, ale Národní shromáždění prý stále nabírá členy.

Komentáře

komentáře