Britská armáda vyhodila prvního vojáka, který se vyfotil s Tommym

0

Středoevropan včera informoval o rozruchu, který vzbudila fotografie Tommyho Robinsona s britskými vojenskými kadety. Poté, co Tommy s hrdostí tuto fotografii zveřejnil, do věci se vložili britští muslimové a na jejich žádost armáda začala jednotlivé vojáky z fotografie vyšetřovat. První z nich už byl prý z armády vyhozen.

Tommy Robinson je patriot, který Británii miluje. Před 100 lety by se možná stal premiérem. Těžko hledat osobu, která je v současnosti skutečnými Brity tak milována, jako právě Tommy. Jenže Británie se zdegenerovala v marxistický, kosmopolitní stát, který vlastenectví nenávidí, a trestá jej. Tou nejvyšší ctností je diverzita a připravenost žalovat na všechny, kdo smýšlí jinak. Britští vojáci, kteří se s Tommym vyfotili, musejí být na žádost Muslimské rady potrestáni.

Tommy Robinson dnes odeslal hromadný email svým příznivcům, ve kterém informuje, že nejméně jeden z mladých vojáků již byl z armády propuštěn. Další to zřejmě čeká. A proto založil petici s názvem “Stojím za našimi chlapci”, která je směrována generálu Nicku Carterovi, veliteli britské armády, aby tento hon zastavil.

Bylo by s podivem, kdyby petice dosáhla svého. To by se totiž v komunistické Británii musel změnit režim. Ale je to lepší, než stát s rukama u těla jako lidská ovce, a jen čekat na porážku. Británie ještě není ztracená a fakt, že v armádě je stále plno patriotů, zřejmě britský establishment vyděsil k smrti. A to je dobře.

Komentáře

komentáře