Britská BBC spouští kampaň proti heterosexuální kultuře

0

Kdysi říkali, že chtějí jen respekt. Dnes vám v britské BBC, pokud nejste nadšeně pro-homosexuální, hrozí, že se po vás firma sveze.

BBC, britské veřejnoprávní zpravodajství, obdoba České televize, vytáhla do boje s “heteronormativní kulturou”. Chcete li, do boje za to, aby vztah dvou lidí opačného pohlaví již nebyl považován na standardní, normální, zásadní.

Zaměstnanci BBC budou muset používat genderově neutrální zájmena pro oslovování těch zaměstnanců, kteří o sobě prohlásí, že se nepovažují ani za muže ani ženu, se zvláštní podporou pro transgendery, kteří “právě prochází proměnou”.

A každý zaměstnanec bude muset být ohledně těchto změn dostatečně nadšený. Všechny čeká školení o diverzitě, inkluzi, nevědomých předsudcích a LGBT záležitostech a sexuální menšiny budou mít své mentory. Prostě privilegovaná kasta.

BBC bude vyzdvihovat profily zaměstnanců, kteří nejsou heterosexuální, a bude je vyzývat k tomu, aby si “do práce nosili celé jejich já”.

Naopak zaměstnanci, kteří jsou heterosexuální, budou dostávat placku “Straight Ally”, tedy něco jako “heterosexuální spojenec”. A jen ať si zkusí placku odmítnout nebo nenosit. Ačkoliv o tom BBC nijak nemluví, je jasné, že kdo placku odmítne, tak v rozmanitém prostředí BBC nemůže pracovat. Takže i ti, kdo nesouhlasí, ačkoliv se dá pochybovat, že v BBC někdo takový je, budou muset projevit falešné nadšení, aby si práci udrželi. Prostě pokroková společnost se vším všudy, jak jsme ji u nás znali od roku 1948 do roku 1989. Jen s “moderními” tématy.

Komentáře

komentáře