Soud s vrahy jihoafrické dívky Hannah Cornelius

0

V Jižní Africe probíhá soud s čtveřicí bestií, co znásilnila a zavraždila naši jihoafrickou sestru Hannah Cornelius. Příběh v této zemi pro naše lidi tak běžný, a přesto stále děsivý.

Kdyby Hannah žila v České republice, pravděpodobnost, že by se jí něco takového stala, by byla mizivá. Ale v Jižní Africe život bílých nemá cenu a umírají staří farmáři i mladí lidé.

Hannah, mladá studentka, byla venku se svým kamarádem Cheslinem Marshem, také studentem, a večer mu nabídla, že ho odveze autem domů, aby ho nepřepadli, protože Cheslin měl jen skateboard. Když ale zastavila před jeho domem, odnikud se najednou objevili čtyři černí.

Jeden z nich ji přiložil šroubovák na hruď přes okno auta, které dostala od babičky k narozeninám, a další přiložil nůž na záda Chestlinovi. “Nehýbej se, nebo zemře,” řekli mu. Vše bylo zachyceno na průmyslovou kameru.

Cheslina prohledali a vzali mu peníze a telefon a zavřeli do kufru auta. Hannah si mezi sebe dva černí posadili na zadní sedadlo a zbylí dva si sedli dopředu.

Vzali to před drogového dealera, kde nakoupili a zakouřili si crack. Poté zajeli mimo město, kde Cheslina položili hlavou na kámen a každý z nich ho pak do hlavy udeřil cihlou. V domnění, že je mrtvý, ho nechali ležet, a i s Hannah pokračovali dál do buše, kde ji skupinově znásilnili. Když s ní byli hotoví, pustili ji na hlavu veliký kámen a bodli do krku.

Cheslin se probudil s těžkými zraněními a doplazil se do blízkého domu zavolat o pomoc. Tělo jeho kamarádky už bylo mezitím nalezeno a policie intenzivně pátrala po pachatelích, které později po dramatické honičce v jejím vlastním autě dopadla.

Hannah byla univerzitní studentkou s výborným prospěchem. Cheslin, kterého čtveřice plánovala zabít, u soudu vypověděl, že když ji naposledy slyšel mluvit, měla velmi tichý hlas a poznal, že se bojí. Cheslin poté zavřel oči a modlil se a pak na jeho hlavu dopadly první údery cihlami.

Bílý západní svět by se měl nyní rozhodnout. Buď zprostředkovat evakuaci jihoafrických bílých a přivést naše bratry a sestry mezi nás, nebo do této země vpadnout vojensky a obnovit pořádek. Ale dál vraždění našich lidí tolerovat nemůže.

Komentáře

komentáře