Antifa bije lidi, média mlčí. Antifa útočí a inkasuje a píše o tom celý svět

0

Včerejší Novinky zveřejnily video z poměrně banální rvačky v New Yorku. Maskovaní levičáci, kteří přišli napadnout setkání pravicové skupiny Proud Boys, byli při svém útoku okamžitě odraženi a následně si ještě kromě ostudy odnesli pár ran na svých křivých hřbetech. Nic dramatického, přesto o tom píší média na celém světě, a Novinky incident označili za “brutální rvačku”. Člověk se marně snaží vzpomenout, kdy světová a česká média informovala o tom, jak Antifa ve světě někoho zmasakrovala, a nezbývá než dojít k závěru, že se jedná o pokrytectví.

Nejprve k videu, které se objevilo úplně všude. To zachycuje patetickou skupinu maskovaných levičáků, kteří se snaží vyvolat konflikt a dokonce hází nějaké předměty. Nicméně protistrana na nic nečeká a jde tvrdě do nich. Padnou nějaké údery, nějaké kopance, ale nic dramatického a rozhodně nic, co by se dalo označit jako “brutální” rvačka.

K Proud Boys je třeba říct, jak už konečně Středoevropan několikrát psal, že se jedná o tzv. občanské nacionalisty. To je post-etnický nacionalismus, kde národ není definován krví, ale občanstvím. Mezi Proud Boys jsou tedy jak bílí Američané, tak i Američané všeho dalšího druhu. To konečně dokazuje i fotka ze včerejška.

Pojďme ale zpět k pokrytectví celé situace. Antifa napadá pravicové srazy a pravicové lidi už celá desetiletí. Kromě USA posledního roku tato sebranka nevyvolává u úřadů snahy její aktivity potlačit, a média o ní informují v tom lepším případě neutrálně. V myslích novinářů je snad lidským právem těchto antifašistů zbít “fašouna” nebo “nácka”, a pokud snad odmítnete nechat si od těchto levičáků rozbít hlavu, dokazujete tím, že nácek jste.

Proud Boys měli setkání v klubu na Upper East Side v New Yorku. Antifa přišla ven provokovat, a jako obvykle slídit po těch, kdo přijdou pozdě, nebo naopak ze srazu odejdou brzo. Kdyby s tímto úmyslem na setkání Proud Boys nešli, toto setkání se obešlo bez incidentu. Jenže přišli a Proud Boys jsou kluci, co se od nějakých levičáků nenechají otloukat. A protože jsou fyzicky v kondici, nedalo jim větší práci levičáky i v jejich kuklách převálcovat.

A teď tu máme situaci, kdy starosta New Yorku posílá vzkazy, že odsuzuje nenávist. Zcela ignoruje militantní levičáky, kteří na sraz přišli s úmyslem se rvát, a tak jako loni v souvislosti s Charlottesville je zase obviňována jen pravice, která se opět jen bránila.

V očích médií nemáme nikdy šanci. Pokud se necháme otloukat, vysmějí se nám, že jsme dostali výprask. Pokud ránu vrátíme, titulky plní taková slova, jako brutalita a návrat fašismu. Tak asi nemá smysl se tím zabývat. A určitě nemá smysl se tím nechat ovlivnit. Pokud na vás levičák zaútočí s úmyslem způsobit vám újmu, určitě neberte nohy na ramena.

Komentáře

komentáře