Německá policie v Bavorsku prohledávala domy mládeže AfD

0

Členové bavorské mládeže Alternativy pro Německo se dočkali nepříjemného překvapení v podobě policejní razie, která následovala po legitimním protestu, při kterém před sídlo CSU napsali na chodník jména obětí zločinců z řad migrantů. Policie provedla razie v celkem 6 bytech a domech v Bayreuthu, Augsburgu, Ambergu a v Mnichově.

Aktivisté před sídlem CSU kromě napsaných jmen nechali také hořící svíčky a falešnou krev.

Podle jejich webu bylo cílem protestu kritizovat migrační politiku CSU, která je spojená se stranou Angely Merkelové.

“Německo a celá Evropa se topí v krvi a chaosu od chvíle, kdy začala nelegální masová migrace způsobená německou kancléřkou Merkelovou,” stojí na webu.

“Hranice jsou otevřeny dokořán: Skrz ně do země proudí islamisté, zabijáci s nožem a násilníci. Profesionálové, kteří mají pro levičáky nenávidějící Německo cenu vyšší, než zlato,” dodávají mládežníci.

“Ale dnes vlastenecká mládež Bavorska povstává, aby řekla jasně: Zastavme tuto ženu, zastavme tyto vrahy! Máme dost Merkelových mrtvých. Dnes si připomínáme oběti a krvavou daň, kterou musely zaplatit. Ta krev je na rukách Merkelové.”

Prokurátor stojící za raziemi říká, že vyšetřování se vztahuje k poškozování cizího majetku. Jeden z prohledávaných by měl být kandidátem do bavorského parlamentu.

Komentáře

komentáře