Pití mléka je projev rasismu, tvrdí PETA

0

Už to tu bylo. Asi před rokem přišli různí aktivisté z levého politického břehu na to, že pití mléka je prý mezi bílými rasisty tajným dorozumívacím signálem, a doložili to různými bizarními důkazy, které našli na internetu. Rok utekl a zdá se, že tento nesmysl přetrval a uchytil se. Organizace bojující na ochranu zvířat, PETA, ve svém nejnovějším článku, pití mléka opět přiřkla bílým rasistům.

Proti samotnému článku nic nemám. Cílí na potravinářský průmysl, ve kterém jsou dojné krávy brány jako komodita bez citů, které je nutné zužitkovat a pak zlikvidovat. S tím jako dlouholetý vegetarián také nesouhlasím a koupit si mléko z velkovýroby, takovou tu krabici za pár korun, která ani pořádně mlékem není, by mě nikdy nenapadlo. Mléku se nevyhýbám, ale raději si připlatím za mléko z farmy, kde krávy nestojí celý den v řadě vedle sebe jako trestanci v bolševickém lágru, a mají relativně dobrý život na na louce.

Jenže PETA, respektive autor článku, hned v úvodu útočí na rasisty, pro které je prý pití mléka, stejně tak jako způsobování extrémního násilí jiným, tím pravým.

A všichni víme, kdo podle definic těchto levičáků je rasista, potažmo nácek. Jste to vy všichni čtenáři Středoevropana. Lidé, kteří jsou více či méně naštvaní na to, co se kolem nich děje, a hledají odpovědi. Pokud zpochybňujete platnost kultu multikulturalismu, nejste tolerantní vůči transgenderismu, a když vám někdo vyčítá, že jste hrdí na svou vlast, tak chcete rozdávat facky, tito lidé jsou schopni vás srovnávat s Hitlerem.

Vytvářejí prostředí, ve kterém kritizují naprosto vše a vše se tak stává tabu a lidé se neodvažují projevit svůj skutečný názor, aby na ně tihle šílenci nezaútočili. Že je označování pití bílého mléka za rasismus absurdní? Jasně, že je! A o to přeci jde. A pokud to budou dostatečně často opakovat, uvidíte, že se za chvíli obyčejní lidé budou za pití mléka omlouvat, že nejsou rasisté.

Komentáře

komentáře