Trump chce vyhlásit, že jsou jen dvě pohlaví. Mužské a ženské

0

Tak jako už Trump někdy úspěšně a jindy neúspěšně předělával některé kroky předchozí Obamovy vlády, nyní chce učinit důležité rozhodnutí ohledně debaty o pohlaví.

Ta je víceméně většině lidí jasná, ale malá, ukřičená menšina, které naslouchají média, tvrdí, že pohlaví si člověk určuje sám, a to, jak se narodíte, není směrodatné.

Trumpova administrativa chce vydat prohlášení, že pohlaví je biologická záležitost, která je určena při narození a Trump chce tzv. “gender” definovat.

V navrhované definici má být pohlaví buď ženské nebo mužské, je nezměnitelné a určuje se podle genitálií, se kterými se člověk narodil.

Trumpova administrativa požaduje jasnou definici pohlaví, která je určena “na biologické bázi, která se opírá o vědu a je objektivní”-

Jakýkoliv spor ohledně pohlaví se má řešit pomocí genetických testů, což je vědecký a jasně určující způsob zjištění pohlaví jednotlivce.

Važme si vlády rozumu, která v USA trvá již druhým rokem. Vzhledem k demografické proměně USA a posunu Američanů doleva to nemusí trvat věčně.

Komentáře

komentáře