Foto: Město Savile Town v Anglii je zcela muslimské. Bílí Angličané z něj zmizeli

0

Pouze 48 ze 4033 obyvatel anglického města Savile Town jsou bílí Britové. Většina rezidentů pochází z Pakistánu nebo Indie. Britský Daily Mail o městě učinil reportáž, že jde o jedno “z nejvíce rasově homogenních míst v Británii” jen s tím, že obyvatelé nejsou bílí, ale téměř všichni z jedné asijské a muslimské kultury.

Je to klasický případ dobrovolné segregace, kdy na jednu stranu bílí opouštějí místa s vyšším počtem nebílých, a naopak nebílí taková místa vyhledávají víc, protože se tam cítí mezi svými dobře. Barvoslepost nefunguje ani jedním směrem.

Většina migrantů začala do města přicházet jako levná pracovní síla v textilkách. Po čase si zde začali otevírat vlastní obchody a na ulici rozložili modlitební koberečky. Následovalo zavírání klasických hospod a klasických anglických obchodů, do kterých chodilo méně lidí, a také vznikla mešita pro 4000 věřících.

“Mnoho muslimek, které zde žijí, mluví špatně nebo vůbec anglicky. Ženy mají omezený život. Vychovat dítě, vařit pro rodinu, nebo jít na akci jen pro ženy konající se v místní mešitě.

“Mnohé, dovedu si představit, byly do Británie dovezeny, aby se vdaly za britské občany jihoasijského původu, kteří si z této oblasti učinili svůj domov,” píše Daily Mail.

Podle listu má i zmrzlinářka na ulici burku a islámský závoj nosí i mladá děvčata.

“Znepokojivě každá mladá dívka, i ty šesti nebo sedmileté hrající si v parku, je zahalena v hidžábu nebo hábitu zahalujícím tělo od ramen po paty, aby nebylo nic vidět,” uzavírá list.

Komentáře

komentáře