Domů Pevnost Evropa Gang Syřanů zdrogoval a znásilnil mladou Němku

Gang Syřanů zdrogoval a znásilnil mladou Němku

0

Na místě nebyl žádný silný německý muž, který by ji pomohl, a tak se dívka stala obětí násilí gangu cizinců, kteří ji zdrogovali a pak si z ní v křoví udělali hračku.

V noci na 14.října šla osmnáctiletá Němka ve Freiburgu na techno party. Se svými přáteli zde potkala syrského migranta Majda H. a jeho doprovod. Maid dívce prodal extázi a k tomu ji pravděpodobně dal něco do pití. Místo dobré nálady a chutě na tanec přišel útlum a Syřan bezbrannou dívku vzal “na vzduch”.

Tam už čekal jeho gang, který se na ní v nedalekém parku sexuálně vystřídal. Dívku nechali napospas jejímu osudu až ve 4 hodiny ráno.

Ačkoliv útočníků mohlo být až 15, policii se podařilo zadržet osm z nich. Sedm je ze Sýrie a osmý má německý pas, což z něj ovšem Němce nedělá.

Podle informací, které přinesl deník Bild, byl Majd H., hlavní pachatel, již před tímto činem hledán policií a měl být ve vazbě. Neschopnost úřadů tak zavinila, že nebyl, a udělal, co udělal.

Dívka, která si ráno uvědomila, co se stalo, podala ještě ten den trestní oznámení a policisté byli schopni ze stop DNA zjistit, za kým jít. 20.října zatkli v azylovém centru prvního a 25.října posledního ze syrského gangu. Vyšetřování zatím dál pokračuje.

Zatímco v minulosti byly takové případy v Německu naprosto ojedinělé a možná k nim došlo naposledy při dobytí východu Německa Rudou armádou v roce 1945, dnes jsou už takovým standardem.

Komentáře

komentáře