Tommyho možná čeká americké turné. Levice tomu chce zabránit všemi prostředky

0

Tommy Robinson byl pozván americkým kongresmanem Paulem Gosarem, který se jej po jeho nedávném uvěznění zastal u prezidenta Trumpa a lobboval za něj, aby přijel do USA a podnikl zde řečnické turné.

Robinson nebyl kvůli svému trestnímu rejstříku v minulosti do USA vpuštěn a byl dokonce uvězněn za to, že se do USA snažil dostat na cizí pas, za což si mimo jiné vysloužil 10 let zákaz vstupu. Nyní ovšem existuje možnost, že tento zákaz bude zrušen právě kvůli pozvání od Gosara a dalších šesti republikánských zákonodárců. Podporu Tommymu dříve vyjádřil i Trumpův syn Donald junior.

S tím má samozřejmě problém britská levičácká organizace sponzorovaná Sorosem, Hope not Hate.

“Tato administrativa (v USA) je nakažená protimuslimskými předsudky a proto se bude na Tommyho žádost o zrušení zákazu dívat shovívavě,” stěžuje si organizace.

Tommy by měl do USA cestovat příští měsíc a levičáci chtějí udělat vše možné, aby tomu zabránili, včetně tak ostrého kroku, jakým je sepsání petice adresované Trumpovu velvyslanci. Ta ale zřejmě nedopadne na úrodnou půdu, protože i tento velvyslanec s Tommym sympatizuje.

Toto je konečně základní rozdíl mezi levicí a pravicí. Zatímco pravice chce diskutovat a zákazy jí jsou proti srsti, levice opačné názory potlačuje všemi prostředky.

Tak snad to Tommymu dobře dopadne. Jak levičáci z Hope not Hate s obavou spočítali, Tommymu by jeho turné mohlo vynést až milion liber. A to je pro člověka, kterého establishment odstrčil na okraj společnosti, moc dobrá věc.

Komentáře

komentáře