V londýnském sídle Sony došlo na nože mezi zaměstnanci cateringu

0

Na nějakou civilizovanost už v Londýně zapomeňte. Čaje o páté jsou minulostí. V kurzu jsou nyní nože, které v horkokrevném animálním zápalu vrazíte do každého, kdo se vám nelíbí.

Tak jako dnes v londýnském sídle společnosti Sony. V kantýně budovy došlo k potyčce mezi temperamentními muži, kdy jeden z nich se spor rozhodl řešit jak jinak, než nožem. Však jsme v Londýně.

Zatímco se zaměstnanci cateringu rvali, vyděšení zaměstnanci Sony utíkali ven, co jim síly stačily. Na místo byla povolána policie a záchranka, která našla dva pobodané, jejichž životy prý nejsou v ohrožení.

“Bylo tam hodně křiku a zmatku. Vypadalo to, jako když se perou. Jeden spadl na záda a další stál nad ním. Myslel jsem si, že ho bije pěstmi, ale pak jsem viděl nůž,” vypověděl jeden svědek. “Nůž měl asi 15 centimetrů dlouhou čepel a on stál nad ním a snažil se na něj dostat, bodal dolů a ten na zemi zvedal ruce, aby se bránil.”

Lidé v Sony si mysleli, že jde o teroristický útok ve stylu Charlie Hebdo a byli velmi vyděšeni. Naštěstí pro ně šlo ale jen o vyřizování účtů mezi horkokrevníky.

Komentáře

komentáře