Maďarsko spustilo další celonárodní průzkum. Tentokrát na téma populační výměny skrze masovou migraci

0

Maďarská vláda spustila nový národní průzkum, tedy stejnou proceduru, jako dříve v případě Sorose a masové migrace, tentokrát na téma stárnutí maďarské populace a jejího nahrazení migranty.

Nový průzkum má název “Obrana rodin” a obsahuje deset otázek, které budou poslány osmi milionům Maďarů s cílem zjistit, co si myslí o Orbánově rodinné politice.

Státní sekretářka Katalin Novak spuštění průzkumu okomentovala: “Evropa je kontinent prázdných kolébek, není dost dětí.”

Ale i přes význačnou masovou migraci směrem do Evropy se chce Maďarsko spoléhat na “své vnitřní zdroje” říká Novak a dodává: “Vidíme budoucnost v maďarských dětech. Maďarsko migraci nebo populační výměnu nechce.”

Populační výměna je zásadní věc a maďarská vláda ji konzultuje s lidem. To je skutečný projev demokracie. Přesto ze strany některých politiků, kteří se vlastním lidem obecné referendum bojí svěřit, a raději rozhodují za ně, stále přicházejí na Maďarsko útoky, že prý demokratické není. No a vidíte, je. A dokonce víc, než oni.

Komentáře

komentáře