Kapitulace: Británie odmítla pakistánskou křesťanku kvůli možným nepokojům “části britské komunity”

0

Zatímco Holandsko, i se svou početnou muslimskou komunitou, zřejmě vyjde vstříc žádosti o azyl pakistánské křesťanky, které v její zemi hrozí trest smrti, předchozí žádost její rodiny o azyl v Británii se setkala s nesouhlasem z takzvaných bezpečnostních důvodů.

Pakistánka Bibi, které jde o život, prostřednictvím svého právníka požádala o azyl v několika zemích. Británie jako jediná řekla jasné ne.

Wilson Chowdhry, který je předsedou Britské Pakistánské křesťanské asociace, potvrdil, že ženě nabídly azyl dvě země a Británie mezi nimi není.

“Mám důvod věřit, že se britská vláda obává toho, že pokud by se žena přestěhovala do Británie, vyvolalo by to bezpečnostní hrozbu a nepokoje v jistých částech komunity a došlo by k ohrožení britských velvyslanectví v zahraničí, které by mohly být napadeny islámskými teroristy.”

A zmiňuje také mnoho případů útoků na asijské křesťany v Británii ze strany muslimů.

Nejdůležitější ale je, že britská vláda dobrovolně ustupuje tlaku ze strany islámských extremistů, kteří si z pozice síly a hrozeb útoků vydobyli pozici, kdy se je každý bojí rozhněvat. Taková cesta je cestou do pekel.

Komentáře

komentáře