Video: Antifa před domem moderátora Tuckera Carlsona

0

Už i známý list Washington Times upozorňuje na nebezpečí ze strany levicových extremistů, bandy zvané Antifa, která rozšiřuje seznam svých terčů. Nejnovější obětí se stal konzervativní moderátor Tucker Carlson, kterému maskovaní rudí rváči obklíčili dům a vyhrožovali mu.

“Tucker Carlson, we will fight. We know where you sleep at night!” Neboli, Tucker Carlsone, budeme se rvát. Víme, kam chodíš v noci spát. Křičeli mu před domem.

“Je to problém. Mám čtyři děti,” říká Carlson, jehož žena byla během rudé výtržnosti doma sama. “Nikdy jsem se nebál je nechat doma samotné, ale tohle je reakce, protože tato skupina nemá ráda můj televizní pořad.”

Carlson ale není jediný. Hrozby směřují i vůči republikánským zákonodárcům, či novému soudci Nejvyššího soudu Kavanaughovi. Senátor Ted Cruz byl přímo ve Washingtonu rudým davem i se svou ženou vyhozen z restaurace. Dít se něco takového z opačné strany, celý svět by mluvil o bojůvkách SA. Protože jde ale o bojovníky pravdy a lásky, je jim jejich násilí stále nebezpečně tolerováno.

Hrozí Západu jedna veliká občanská válka?

Komentáře

komentáře