Těhotná žena z karavany migrantů přelezla plot do USA a porodila. Dítě má nárok na občanství

0

Nesmyslnost amerického zákona o občanství se opět ukázala v celé své nahotě, když těhotné nelegální migrantce stačilo překonat plot mezi USA a Mexikem, a porodit, a její dítě má nárok na americké občanství.

Žena jménem Maryuri, která na mexicko-americkou hranici dorazila s karavanou dalších 10 tisíc jí podobných, přešla nelegálně hranici a porodila v San Diegu, které leží hned za ní.

“Narodil se tady v San Diegu,” řekla sebejistě médiím.

V Americe je nejméně 4,5 milionu dětí, které se narodily nelegálním migrantům. USA a Kanada jsou zřejmě jedinými státy západního světa, kde stačí převalit se přes hranici, porodit, a dítě získává nárok na občanství.

Dítě se narodilo 27.listopadu, den poté, co byla žena a její manžel chyceni pohraničníky a zadrženi i s jejich tříletým synem.

Rodina chce v USA azyl kvůli “lepšímu životu”, což pro azyl není důvod. Nicméně pokud jejich dítě dostane americké občanství, každý si dovede představit tu kampaň, která nedovolí, aby celá rodinka v USA nakonec nezůstala.

Konečně, dokud jejich případ nevyřídí soud, rodinka bude na svobodě ve Spojených státech.

Porody nelegálů tvoří 11 procent všech porodů v USA a platí je američtí daňoví poplatníci. Porody legálních migrantů dosahují 13 procent všech porodů. Amerika, tak jak jsme ji znali, tedy bílá Amerika, vrchol západní civilizace, končí.

Komentáře

komentáře