Salvini poslal vzkaz Pamele Anderson

0

Matteo Salvini reagoval na sérii tweetů bývalé hvězdy amerického seriálu Pobřežní hlídka Pamely Anderson, která kromě toho, že vyzvala k evropskému sjednocování, jenže v takovém tom kosmopolitním duchu, srovnala dění v současné Itálii s fašismem.

Pamela, která v současnosti žije ve Francii, a své ostře socialistické názory ani neskrývá, má Twitter plný levicových výkřiků do tmy.

Jeden ke světoobčanství, kdy připomíná, že žijeme na planetě zemi a místo svých vlastí, bychom si měli vzít zpět svou planetu.

Už obehrané, že Ježíš byl taky uprchlík.

A konečně i jeden ze tweetů reagující na Salviniho a Macrona, kdy Macrona a jeho Francii nijak necharakterizovala, ale Salviniho Itálii, kde má Salvini obrovskou podporu obyvatel a země se zvedá z problémů, označila za fašismus.

Salvini si z toho nakonec udělal legraci, když napsal: “Dnes jsem byl napaden důležitou americkou političkou: Pamelou Anderson. V plavkách jí to šlo lépe.”

A pak sdílel její starou fotku a doplnil k ní text: “Mrzí mě, jako věrného diváka Baywatch, že (Pamela) nebude tuto sobotu v Římě.” Salvini včera měl shromáždění na Piaza del Popolo. Bylo narvané k prasknutí.

Komentáře

komentáře