Video: Pokračující útoky ze strany afrických gangů v Melbourne

0

O problémech s gangy Afričanů, které australský tisk nazývá familiárně Australo-Afričany, už Středoevropan psal několikrát. Dá se říct, že čím počet této “komunity” v Melbourne narůstá, tím větší problémy s ní jsou. Nejnověji Austrálii šokoval brutální útok celé tlupy na tři mladé muže, který byl zachycen na videu.

Policie útok, ke kterému došlo opět v plážové oblasti St.Kilda, popsala jako “brutální” a “nesmyslný”. Došlo k němu 1.prosince a kamera zachycuje tři muže, kteří se prochází u pláže poblíž klubu místních plavčíků.

Ti jsou nejprve napadeni skupinou asi deseti “Afro-Australanů” a snaží se situaci řešit tím, že jdou pryč, ale v tu chvíli je obklopí ještě mnohem větší tlupa.

Policie říká, že útoku se účastnilo až 20 lidí. “Byl to zcela nevyprovokovaný útok. Nebylo nic, co by mu předcházelo, nebo jej začalo.”

Záběry ukazují jednoho z napadených, jak sedí na zemi a 5 Afričanů ho bije a kope, dokud neztratí vědomí. Ti ho pak bezvládného oloupí. Když se jeho přítel pokusí zasáhnout, i on se stane terčem úderů a kopanců. Jeden z Afričanů na něj dokonce dupne. Třetí z party situaci psychicky nezvládá a utíká pryč.

Nikdo z Afričanů zatím nebyl dopaden, proto policie až nyní zveřejnila záběry útoku a podobizny těch, které šlo z videa identifikovat.

Pohodoví Australané si najednou musejí zvykat, že zábava na jejich kontinentu skončila a ve svých městech teď čelí zcela novým civilizačním výzvám.

Komentáře

komentáře