Otce zavražděné Ebby konfrontoval migrant, který právě poněkolikáté ničil její hrob

0

Ebba je ta holčička, kterou islámský terorista přejel ve Stockholmu nákladním autem, až to její tělíčko rozpůlilo. Její hrob byl už několikrát poškozen a její otec tentokrát na hřbitově narazil na pachatele. Ten ho napadl.

Otec napsal na Facebook:

“Je to čím dál nechutnější. Když jsem dnes večer navštívil hrob své milované dcery, byl tam, a byl extrémně výhružný. Bez jednoho oka vypadal ještě děsivěji. Kvůli tomu, že už předtím vytáhl nůž na kaplana, jsem předpokládal, že je schopen všeho.

“Tentokrát na mě plivl, napadl mě a byl agresivnější, než minule. Sledoval jsem ho 15 minut a měl jsem policii na telefonu. Ale nikdo nepřijel. Jaké překvapení…”

Otec Ebby, Stefan, píše, že migrant měl být deportován v roce 2014, ale rozhodnutí bylo odloženo k Nejvyššímu soudu, a tak je ve Švédsku dodnes. Což připomíná současnou debatu v ČR, kdy skupina senátorů přesvědčila náš Ústavní soud, že azylová řízení musejí být přezkoumávána a přezkoumávána, až nám tu jednoduše ti lidé zůstanou.

Migranta čeká soud za opakované poškozování hrobu Ebby v březnu. Podle otce se děje “třikrát do týdne”. Ten přemýšlí, že až ho migrant zabije, pak možná policie začne jednat.

Komentáře

komentáře